O firmie

Firma Kareen jest producentem sukni ślubnych. Od lat naszą pasją jest tworzenie oraz szycie wyjątkowych projektów. Na tle konkurencji wyróżniamy się tym, iż sami projektujemy oraz szyjemy pod indywidualne zamówienie klientki. Każdy model wykonujemy z precyzją i dbałością o najdrobniejsze detale. Staramy się, aby wszystkie klientki zostały otoczone najwyższą troską, a ich marzenia o najpiękniejszej  i wyjątkowej sukni ślubnej zostały spełnione. Dokładamy wszelkich starań, aby każda panna młoda po latach z uśmiechem wspominała wybór sukni ślubnej. Dbamy o atmosferę, która towarzyszy przyszłym pannom młodym podczas przymiarek, tak aby wszystkie kobiety niezależnie od rozmiaru mogły poczuć się wyjątkowo.

Naszą firmę tworzy wspaniały i zgrany zespół specjalistów w swojej dziedzinie, który codziennie przykłada wszelkich starań do tego, aby suknia każdej klientki była idealnie dopasowana oraz perfekcyjnie wykonana.

Doświadczenie w branży ślubnej zdobywaliśmy przez lata. Zaowocowało to znajomością potrzeb klientek, która w połączeniu z inspiracją modą zagraniczną, pozwala co roku tworzyć wyjątkowa i niepowtarzalna kolekcję.

To dzięki pasji do tworzenia oraz ciągłej fascynacji trendami ślubnymi nasza firma stale się rozwija.

Uważamy,  że każda kobieta jest piękna, a my dodatkowo możemy dodać jej blasku w tym wyjątkowym dniu.